Konya Asma Tavan, Konya Asma Tavan Firmaları, Konya Asma Tavan Fiyatları, Konya Asma Tavan Modelleri, Konya Asma Tavan Ustası, Konya Alçıpan Asma Tavan, Konya Metal Asma Tavan, Konya Plastik Asma Tavan, Konya Geneli Asma Tavan, Konya Asma Tavan Ustaları, Konya Asma Tavan İşçilik, Konya Asma Tavan İşçilik Fiyatı, Konya Asma Tavan İşçilik Fiyatları, Alçıpan Asma Tavan Konya, Karolam Metal Tavan Konya, Taş Yünü Asma Tavan Konya, Konya En İyi Asma Tavan Ustası, Solmaz Asma Tavan

Konya’da Metal Asma tavan yapımı, Konya metal asma tavan ustası konya, Konya metal asma tavan yaptıracaklara tavsiyelerimiz. Taşıyıcı profillerle hazırlanan karolaja oluşturulmuş metal plakalardan oluşan asma tavan sistemidir.
• Tüm sistem demonte olduğundan arkasındaki tesisatın bakımı ve temizliği kolaydır
• Metal Asma Tavan Sistemleri, iç mekanlarda karşılaşılabilecek pek çok şantiye sorununa kesin çözüm getirmek amacıyla tasarlanmış ve geliştirilmiştir.
• Üstten oturmalı ve sarkık paneller (lay on,lay in,) T-24 taşıyıcı sistem ile montajı yapılır.Gizli taşıyıcılı paneller (clip in) , gizli taşıyıcı sisteminden oluşur. Çok geniş kullanım seçeneği sunmasının yanı sıra, montaj kolaylığı da sağlar.
• Aydınlatma, havalandırma, sprinker vb. tesisat tavana asılarak kolayca uygulanabilir.
• Çağdaş dekorasyon imkanı veren kullanışlı ve dayanıklı sistemdir.
• Özellikle alüminyum panellerin üzeri elektro statik toz boya kaplı olduğundan nemli ortamlarda bile ömrü 10-15 yılın üzerindedir. Konya’da metal asma tavan sistemleri yaptıracaklar için 15 yıllık tecrübemizle çözüm üretiyoruz.

NEDEN ALÜMİNYUM ASMATAVAN?


• Deprem kuşağındaki ülkemizde binalarımızı ağır yükten kurtarmamız gerekmektedir.
• Binalarımızda 1 m² tavana:
Boya 0.3 kg/m²
Saten Alçı 1.2 kg/m²
Kireçli harç sıva (3cm) 37.5 kg/m² olmak üzere toplam 39.0 kg/m² lik bir ağırlık binmektedir.
• Alüminyum asmatavan da ise bu yük toplam 2.0 kg/m² dır.
Klasik tavana göre %94 daha hafiftir, tavana yük getirmez. Kolay ve çabuk takılır, sökülür. Yangına dayanıklıdır. Yankılanmayı ve ısı kaybını önler, gürültüyü yutar. Neme dayanıklıdır, terleme yapmaz. Hijyeniktir, bakteri üretmez. Kolay temizlenir. Estetiktir, havalandırma kanallarını, sıhhi tesisatı ve elektrik donanımını gizler. Konya’da metal asma tavan sistemleri yaptıracaklar için 15 yıllık tecrübemizle çözüm üretiyoruz.

T-24 VE CLİP İN TAŞIYICI SİSTEM LERİ ,TAŞYÜNÜ PANEL , KOROLAM VE KIRÇILLI KAROLAM ÜRÜNLERİMİZ MEVCUTTUR

13 ve 15 mm. kalınlığında 280 kgs/m.kup yogunluğunda, %90 neme dayanıklı,yangına dirençli, ışık yansıtma katsayısı 0,85 e ulasan,ses emme katsayısı 0,60 olan taşyunu asmatavan plakaları ve 8 mm. kalınlıgında arka yüzü alüminyum folyolu ön yüzü vınıl kaplı karolam ve kırçıllı karolam plakaları mız mevcuttur. Konya’da metal asma tavan sistemleri yaptıracaklar için 15 yıllık tecrübemizle çözüm üretiyoruz.