Konya Asma Tavan, Konya Asma Tavan Firmaları, Konya Asma Tavan Fiyatları, Konya Asma Tavan Modelleri, Konya Asma Tavan Ustası, Konya Alçıpan Asma Tavan, Konya Metal Asma Tavan, Konya Plastik Asma Tavan, Konya Geneli Asma Tavan, Konya Asma Tavan Ustaları, Konya Asma Tavan İşçilik, Konya Asma Tavan İşçilik Fiyatı, Konya Asma Tavan İşçilik Fiyatları, Alçıpan Asma Tavan Konya, Karolam Metal Tavan Konya, Taş Yünü Asma Tavan Konya, Konya En İyi Asma Tavan Ustası, Solmaz Asma Tavan

Konya Solmaz dekorasyon asma tavan firması olarak ustalık isteyen asma tavan işleriniz için 15 yıllık tecrübemizi kullanıyoruz. Asma tavan, dekoratif bir görünüm, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ile taş yünü, metal gibi kaplama malzemelerden oluşmaktadır. Yapılarda bulanan hoş olmayan veya kötü görüntülerin giderilmesi için asma tavan sistemlerine ihtiyacı duymuştur. Örnek olarak binadaki tesisat boruları veya kabloları saklamak amacıyla asma tavan sistemleri kullanılır. Bir çok örnekleri bulunan asma tavan uygulamaları günümüzde bir çok modern binada kullanılır.

ASMA TAVANIN AVANTAJLARI

 1. Hijyen Sağlar: Günümüzde sağlık ve hijyen şartlarında ağırlaşmalar olurken binalardan bu konulara tam uyum sağlamaları beklenmektedir. Bu şartlara verilen değer artarken aynı zamanda gelişen asma tavan sistemleri kullanılarak binaların üzerinde artan hijyen şartlarını yerine getirmesini kolaylaştırır.
 2. Darbeye Dayanıklıdır: Dayanıklı bir yapıya sahip olan asma tavan sistemleri kullanılarak binaların hassas bölümleri güvenlik altına alınır.
 3. Neme Dayanıklılıkdır: Asma tavan binaların içinde yatay bir bölge oluşmasını sağladığı için oda ile tavan arasında bir boşluk oluşturur ve bu sayede neme karşı koruma sağlar.
 4. Ulaşımı kolaylaştırır: Tesisata ulaşmayı kolaylaştıran asma tavanlar sayesinde istenilen önemli bölgeye yerleştiren revizyon müdahale kapakları vasıtasıyla istenilen noktaya kolayca ulaşım sağlanır.
 5. Tasarım olarak şık durur: Yapılarda binaya çok önemli bir tasarım katan asma tavanlar kullanılarak binanın dekorasyonunda önemli bir avantaj sağlar.
 6. Gürültüyü önler: Özellikle ofislerde, kalabalık çalışılan ortamlarda ses yalıtımda önemli bir unsur olan asma tavanlar vasıtasıyla oda içindeki sesin yankılanması önlenir ve bu sayede odadaki akustik gürültüyü azaltılır.
 7. Ses yalıtımı sağlar: Asma tavan sistemleri kullanarak ses yalıtım oranları yüksek ürünler kullanıldığı zaman oda içerisinde önemli bir ses yalıtım işlevi görmektedir. Bu sayede tavana çarpan ses belirli oranda absorbe edilir ve sesin geri yansıması engeller.

ASMA TAVAN ÇEŞİTLERİ ve MODELLERİ

 1. Alüminyum Panel
  2.Taş Yünü Asma Tavan
  3 Aksutik Asma Tavan
 2. Yangına Dayanıklı Asma Tavan

Konya’da ihtiyaç duyduğunuz her türlü asma tavan yapımı, asma tavan ustası, tamiri, tadilatı ve diğer işlemleriniz için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilir ve size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

MODÜLER ASMA TAVAN

Bir mekan içerisinde tavan bölümü oldukça önemli bir parçadır. Bunun sebebi ise mekanda bulunan diğer bölümlerle kıyaslandığı zaman oldukça önemli yer kaplamasıdır. Tasarım, renk ve aydınlatma gibi unsurlar kullanılarak her mekana uygun ve mekanın daha güzel gözükmesini sağlayacak bir asma tavan tasarlayabilirsiniz.

Modüler Asma Tavan Sistemleri tercih edilerek tavanda yer alan her türlü tesisatı gizlemek, aydınlatma armatürleri, yangın dedektörleri gibi pek çok bileşeni monte etmek ve binaya daha fazla akustik özellik eklemek amacıyla kullanılır. Ayrıca modüler asma tavan sistemleri kullanılarak mekana daha dekoratif bir görünüm sağlar.

Akustik ve mükemmel aydınlatma imkanı sayesinde modüler asma tavan sistemi kullanılarak çok güzel ve çalışmaya elverişli bir iş ortamı oluşturur.

Konya’da ve merkez ilçelerinde modüler asma tavan yapımı, modüler asma tavan ustası, modüler asma tavan fiyatları ve diğer her türlü modüler asma tavan ihtiyacınız için bize ulaşabilir ve size özel tekliflerimizden faydalanabilirsiniz.

ASMA TAVAN MALZEMELERİ

Asma Tavan Sistemleri
Revizyon Müdahale Kapağı
Asma Tavan Detayları
Profiller
Profil Bağlantı Elemanları
Modüler Asma Tavanlar
Yangına Dayanıklı Revizyon Müd
Neme Dayanıklı Revizyon Müdaha
Akustik Özellikli Revizyon Müdahale Kapağı
Tavan C Profili
Tavan U Profili
Duvar C Profilleri
Duvar U Profilleri
Eğrisel Duvar U Profili
Diletasyon Profili
Delikli Köşe Profili
Asma Tavan Sistemleri
Eğrisel Tavan C Profili
Gizli Işık
Asma Tavan Sistemleri
Pervazlı Müdahale Kapağı
Sıfır Konstrüksiyon Revizyon Müdahale Kapağı
Üstten Oturtmalı Revizyon Müdahale Kapağı
PVC Revizyon Müdahale Kapağı
Revizyon Müdahale Kapağı
Swichli Dokunmatik Müdahale Kapağı

ASMA TAVAN PROFİLLER

Tavan C Profili
Tavan U Profili
Duvar C Profilleri
Duvar C Profilleri
Duvar U Profilleri
Eğrisel Duvar U Profili
Diletasyon Profili
Delikli Köşe Profili
Eğrisel Tavan C Profili

ASMA TAVAN BAĞLANTI ELEMANLARI

Profil Bağlantı Elemanları
Asma tavanda kullanılan profil bağlantı elemanları profillleri birbirine bağlamak için kullanılan parçalardır. Profil bağlantı elemanları kullanarak profillerin montajı tamamlanmış olur.

Google etiket: Konya Asma Tavan, Konya Asma Tavan Firmaları, Konya Asma Tavan Fiyatları, Konya Asma Tavan Modelleri, Konya Asma Tavan Ustası, Konya Alçıpan Asma Tavan, Konya Metal Asma Tavan, Konya Plastik Asma Tavan, Konya Geneli Asma Tavan, Konya Asma Tavan Ustaları, Konya Asma Tavan İşçilik, Konya Asma Tavan İşçilik Fiyatı, Konya Asma Tavan İşçilik Fiyatları, Alçıpan Asma Tavan Konya, Karolam Metal Tavan Konya, Taş Yünü Asma Tavan Konya, Konya En İyi Asma Tavan Ustası, Solmaz Asma Tavan