Konya Dekorasyon, Konya Dekorasyon Tadilat, Konya Banyo Tadilat, Konya Ev Yenileme, Konya Tadilat İşleri, Ev Tadilat İşleri Konya, Konya Tadilat Firmaları, Konya Alçıpan, Konya Bölme Duvar, Konya Asma Tavan, Konya Alçı, Konya Boya Ustası, Konya Badana Ustası, Konya Şap, Konya Fayans Ustası, Konya Duvar Kağıdı Ustası, Konya Kartonpiyer, Ustası, İşçilik, Fiyatı, Fiyatları, Metre Kare Fiyatı, Ustalık, Konusunda 15 Yıllık Tecrübemizle Konya Ve İlçelerine Hizmet Veriyoruz. Alçı Sıva İşleri Konya, Alçıpan Duvar Bölme Konya, Alçıpan Asma Tavan Konya, Karolam Metal Tavan Konya, Taş Yünü Asma Tavan Konya, Niş Dekor Tadilat Konya, Dış Cephe Boyama Konya, Duvar Kağıdı Uygulama Konya, Kartonpiyer Stropiyer Konya, Boya Badana İşleri Konya, Kapı Kiriş Kemeri Konya

Konya’da evinizin, ofisinizin, işyerinizin, dükkanınızın, mağazanızın, villanızın, yazlığınızın Komple tadilat yaptırmak istediğinizi bile ilettikten sonra randevulaşıp keşif yapıyoruz. Beklentilerinizi dinliyor, evinizin tadilatı sırasında değişiklik yapılacak banyo mutfak oda yatak odası salon mutfak vb mahallerin tadilatı için gerekli olan bilgileri alıyor ve isteklerinizi öğreniyoruz.

Size özel olarak istekleriniz ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanan tadilat tasarımımız 3 boyutlu olarak size sunuyoruz.

Fiyat teklifimiz alternatif seçeneklerle beraber size sunuluyor.

Karşılıklı olarak imzalanan sözleşmemizden sonra başlangıç ve bitiş tarihi belirleniyor.

Tadilat aşamaları iş planı takvimi ile beraber size teslim ediliyor.

Doğru firma ve konularında uzman ekiplerle çalışmanın rahatlığıyla sizin için keyifli bir tadilat süreci başlar.

Belirlenen süre sonunda projeniz kontroller yaparak teslim edilir.

  • Ürün seçimleri yapılırken önceden belirlenen zamanda (muhtemelen bir hafta sonu) sizi bulunduğunuz yerden alırız.
  • Seramik, vitrifiye, armatürler, parkeler ve uygulamada tercih yapabileceğimiz bütün ürünler için alışverişe çıkılır.
  • Aldığımız yere sizi geri götürüyoruz.

Solmaz Dekorasyon Tasarım ve İç Mimarlık dinamik ve deneyimli kadrosuyla inşaatın her alanındaki tüm gelişmeleri takip etmektedir. Çıkabilecek sorunlara yaklaşımıyla pratik ve yaratıcı çözümler getirmeyi hedeflemektedir. Müşterilerimizin beklentileri ve ihtiyaçları doğrultusunda birikimlerimizi kaliteli projeler üreterek sunmaktayız. Danışmanlık ve projelendirme aşamasından başlayarak komple ev tadilatında, komple ofis ve dükkan tadilatında, komple ofis ve pansiyon tadilatında anahtar teslimine uzanan yolda tüm sorumluluğu üstümüze alarak ekonomik ve güvenilir “Anahtar Teslim Çözümler” sunmakla kalmıyor, anahtar teslimi tam olarak sizin istediğiniz görsel güzellikte ve zamanında teslim etmeyi teklif ediyoruz.

OTEL PANSİYON TADİLAT VE DEKORASYONU KONYA

Uzman ekibimizle otel tadilatlarında veya pansiyon tadilatlarında hızlı ve size özel pratik çözümleri bütçenizi de düşünerek size sunuyoruz. Konya Otel tadilatı için çözümlerimiz; Alçı, boya, duvar kağıdı, resepsiyon ve karşılama bölümleri, otel dış cephe ve ışıklandırma tasarımı, bahçe peyzajı, resepsiyon tasarımı, asma tavan işleri, su tesisatı, elektrik tesisatı, havalandırma, banyo tadilatı, duşa kabin sistemleri, duvardan duvara halı, yatak, gömme dolap, elektronik altyapı ve otomasyon sistemleri ayrıca otelde ihtiyaç duyabileceğiniz diğer ekipmanlarını içermektedir. Konya’da otel, pansiyon, yurt tadilatı yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

OFİS DEKORASYONU TASARIMI VE TADİLATI KONYA

Bölme duvar sistemleri, alçıpan duvar, gaz beton duvar, camlı ofis bölmeleri, jaluzili bölme duvar, ofis ara bölme duvar, ara bölme duvar, ofis camlı bölmeleri, büro camlı bölme duvarları, cam bölmeler, cam bölme, de monte bölme duvar, de monte camlı bölme, de monte bölme duvar, de monte camlı bölme duvar, de monte ofis bölmesi, bölme, iki cam arası jaluzili bölme, jaluzili ofis bölmesi, toplantı odası, müdür odası, çalışan odası, ara bölme duvar. Konya’da ofis, işyeri, dükkan, büro tadilatı yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

KOMPLE TADİLAT KONYA

İhtiyacınız ve beklentileriniz doğrultusunda projelendirmeden başlayarak anahtar teslimine kadar devam eden bu sürecin her aşamasında sizin yanınızdayız. İç ve dış tasarım, projelendirme, iç dizayn, iç dekorasyon komple tadilat,tamirat,onarım,restorasyon,dekorasyon ve aklınıza gelebilecek her türlü konuda konusunda uzman kadromuzla sizinle birlikteyiz. Konya’da komple tadilat yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

PROJELENDİRME AŞAMASI KONYA

Konya’da Yapılması planlanan bütün işler öncelikle projelendirilir. Bu sayede çıkabilecek sorunlar ve en güzel çözümler önceden görüşmüş olur. Bu süreç doğrultusunda kararlar alındıktan sonra üretim başlar.

Seramik Fayans Uygulama Konya

Konya’da Kapalı veya açık alanlarda,doğaltaş,traverten,mermer,porselen seramik,mozaik,btb uygulanmasında banyo fayans uygulamalarında, mutfak seramikleri, balkon seramik, fayanslarda sıkıntısız ve gerçekten mükemmel bir işçilik için usta ekibimizden faydalanabilirsiniz.

Mobilya Konya

Konya’da Mutfak dolabı,banyo dolabı, özel amaçlı dolaplar, ofis dolabı, raydolap, portmanto, giysi dolabı, gömme dolap ve mobilya üretimleri size özel ölçüde imal edebiliyoruz. Kullandığımız malzeme asla sunta veya yongalam olmayıp kanserojen içeren maddeleri de kullanmamaktayız.

Su ve Elektrik Tesisatı Konya

Konya’da Temiz ve pis su tesisatı, kalorifer tesisatı, doğalgaz altyapısı, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat işçiliklerimizi garantili olarak yapıyoruz.

Alçı ve Boya Konya

Konya’da düzgün veya eskitilmiş özel yüzeyler için, panel kaplamalar ve süslemeler için ayrıca boya işlerinde doğru renk seçimleri için her zaman yanınızdayız. Konya’da alçı ve boya yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Lamine, Laminat Parke Konya

Konya’da iç mahallerde kullanılan parke işlerinde, Masif Parke, Merbau, Lamine, Laminat parke uygulamaları için yanınızdayız.

İç Kapı – Dış Kapı – Bahçe Kapısı – Çelik Kapı Konya

Konya’da Masif kapı, Amerikan Kapı, Ofisler için panel kapı, çelik kapı, otel kapısı, dış kapı, bahçe kapısı, ferforje kapı, sürgü kapı, katlanır kapı, akrilik ve kaplama kapılar gibi geniş model ve renk seçenekleri ile isteklerinize cevap veriyoruz.

Pencere ve Balkon kapama sistemleri Konya

Pvc pencere, cam balkon kapama, katlanır cam sistemleri, cam cama sistemler, sürgülü camlar, renkli doğramalar ihtiyaçlarınız ve istekleriniz doğrultusunda fikirlerimizle önerilerimizle ve renk seçenekleri ile hizmetinizdeyiz. Konya’da pencere balkon kapama yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Bölme duvar ve Asma tavan sistemleri Konya

Konya’da Ofisinizi, odanızı veya salonunuzu bölmek istiyorsanız ve bunu en uygun ve kullanışlı yerleşim planıyla nasıl yapılacağını görmek istiyorsanız bizi arayın. Doğru ışık yönetimiyle ihtiyaçlarınız karşılayacak bölme duvarlarla 3 boyutlu olarak projemizi size sunalım. Alçıpan Asma Tavan, karolam tavan, alçılam tavan, clip in tavan ve çeşitli tavan sistemleri, alçıpan bölme duvar, ışık bandı, ışık havuzu, gazbeton duvar, bölme duvar sistemleri ile yanınızdayız. Konya’da bölme duvar asma tavan yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Tavan ve Niş uygulamaları Konya

EPS tavan kaplamaları, alçı tavan kaplamaları, alçısız kartonpiyer, dekoratif kaplamalar, stropiyer köpük kartonpiyer, tavan kaplama dekoru ve tavan dekorasyonu çeşitleri, banyo nişleri duvar nişleri Konya’da niş tavan işleri yaptıracaklara 15 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Etiket: Konya ev tadilatı fiyatları, Konya ev tadilat işleri, Konya ev tadilatı yapan firmalar, Konya komple tadilat, Konya komple ev tadilatı maliyet, Konya tadilat dekorasyon işleri, Konya tadilat işleri yaptırmak isteyenler, Konya ev tadilatı hesaplama, Konya tadilat dekorasyon fiyatları, Konya ev tadilat işleri, Konya ev tadilatı yapan firmalar, Konya tadilat dekorasyon işleri,Konya tadilat dekorasyon firmaları, Konya ev tadilat dekorasyon, Konya tadilat dekorasyon, Konya anahtar teslim tadilat fiyatları