Konya Doğal Taş Kaplama Ustası, Konya Doğal Taş Kaplama Uygulaması, Konya Doğal Taş Kaplama Uygulamaları, Konya Doğal Taş Kaplama İşçilik, Konya Doğal Taş Kaplam İşçilik Fiyatları, Konya En İyi Doğal Taş Kaplama Ustası, Solmaz Doğal Taş Duvan Kaplama

Solmaz dekorasyon Konya firması olarak, Evinize zarafet katan Doğal Taş Kaplama işinde ustayız. Doğal Taşlar çok çeşitlidir. Doğal taşlar renk çeşitliliğinin fazla olması, standart ebatların yanısıra istenilen ebatlarda kesilebilmesi vb özellikleri ile Mimari tasarım ve uygulamaların vazgeçilmez dekoratif kaplama ve döşeme malzemeleri durumuna gelmiştir.

Hem iç mekanlarda hem dış mekanlarda kaplama ve döşeme malzemesi olarak kullanılabilir. Yüzeylerine yapılan işlemler (patlatma taş, patinato taş , eskitme taş, antik eskitme taş, honlu traverten taş, dolgulu traverten taş, cilalı traverten taş, profil, söve, denizlik, küpeşte, kat silmesi vb.)ile kaymaz, mat, parlak, gözenekli ,gözeneksiz gibi yüzeyleri sayesinde doğal taşları istenilen her yerde kaplama ve döşeme malzemesi olarak kullanmak mümkün.

Doğal taşlar tüm bu özellikleri düşünüldüğü ve diğer malzeme fiyatları ile kıyaslandığı takdirde En ekonomik mimari dekorasyon kaplama ve döşeme malzemelerindendir. Günümüzde rekabet şartları, taş çeşitliliğinin artması, üretimdeki artış, makine parkurunun yenilenmesi vb faktörler doğal taş fiyatlarının ucuzlamasını ve tedarikçilerinin artmasını sağlamıştır. Konya’da doğal taş kaplama ustası arayan siz değerli müşterilerimize 15 yıllık mesleki tecrübemizle hizmet veriyoruz.

Doğal Taş Nerelerde Kullanılır?

Günümüzde doğal taşlar iç mekan ve dış mekan dekorasyonlarında kaplama ve döşeme malzemesiOlarak sıkça kullanılmaya başlamıştır. Doğal taşlar iç mekanlarda wc taş kaplama ve taş döşeme uygulamaları, banyo duvar taş kaplama ve zemin taş döşeme uygulamaları, plazma tv (televizyon) üniteleri arka duvar dekoratif doğal taş kaplama, yatak odalarında yatak başına denk gelen duvar kaplamaları, yemek odası içerisinde bir duvar kaplama taşı veya yemek masası arka ve yan duvar dekoratif kaplama taşı olarak kullanıldığı gibi iç mekanlarda tüm duvar kaplamalarında dekoratif taş olarak evlerinize sağlık ve şıklık katacaktır. Mutfaklarınızda tezgah arası döşeme ve kaplama malzemesi olarak kullanılabilir, mutfak zeminlerinizde döşeme taşı olarak kullanılabilir, mutfak masası arkasında kalan tek bir duvar yada iki duvar için dekoratif doğal taş kaplama tercihinizle fark yaratabilirsiniz.

Doğal taş uygulamalarımıza ağırlıklı olarak villalarda başlamış olsakta, günümüzde tüm daire, restoran ve kafelerin vazgeçilmezi haline gelen doğaltaş traverten ve siyah mermer ürünlerimizi, dairelerde özellikle taş duvar tv ünitesi olarak kullanılmaktadır. Tv ünitesi doğal taş kaplama olarak traverten patlatma, traverten antik eskitme ve siyah mermer patlatma gibi çeşitler en çok tercih edilenlerdir.

Tv ünitesi doğal taş traverten ve siyah mermer uygulama örneklerimizi sitemizin iç mekan uygulamaları bölümünden bulabilirsiniz.

Dış mekanlarda ; araç yolu için patlatma doğal taş döşeme uygulamaları taşın kabarık yüzeyi sayesinde kaymaz özelliği taşımaktadır.

Bina su basman duvar dekoratif taş kaplama, cephe dekoratif doğal taş kaplama, bahçe duvarı taş duvar traverten doğal taş kaplama uygulamalarınız için en çok kullanılan taşlar, traverten mermer patlatma dekoratif taşlardır. Bunların haricinde antik eskitme traverten taşlarda kullanılmaktadır.

Uygun fiyatlarda doğal taş kaplama dekorasyon malzemesi arayan siz değerli müşterilerimize ucuz ve uygun fiyatlara uzun ömürlü doğal taşları tercih etmenizi öneriyoruz. Pencereler için doğal taş traverten ve mermer denizlik, traverten basamak, taş mermer merdiven, traverten dekoratif taşlarla çiçeklik kaplama, doğaltaş mermer saksılar, doğaltaş mermer lavabolar, doğaltaş mermer çeşmeler, kurnalar, heykel, rölyef , doğal taş bahçe aydınlatması vb aklınıza gelecek her türlü ürün kaliteli teknik ekibimizle sizler için özel olarakta üretilebilmektedir.

Sizlere daha iyi yardımıcı olabilmemiz için sitedeki doğaltaş uygulama resimlerimize göz attıktan sonra bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Doğal taş uygulaması yaparken dikkat edilecek hususlar nelerdir?

Mimari tasarım ve dekorasyonlarınızda kullanacağınız dekoratif doğal taşlar uygulanırken dikkat edilmesi gereken hususlardan bazıları şunlardır;

Uygulama yapılacak zemin yada duvar yüzeyi düzgün olmalıdır. Kullanacağınız alana ve doğal taşa göre uygun ve kaliteli yapıştırıcı malzemesi seçilmelidir. Doğal taş uygulaması yapmış özenli bir usta seçilmelidir. Taşın kesileceği yerler önceden hesaplanmalı,kaplama veya döşeme uygulamasına buna göre başlanmalıdır. Böylece doğal taşlardan verilecek fireler azalmış olur.

En çok kullanılan ürünlerimizden traverten patlatma doğal taşlar veya eskitme traverten doğal taşlar duvar yada zeminlere kaplama ve döşeme yaparken kullanacağımız taş yapıştırıcı kimyasal bilinen marka ve beyaz renkli olursa taşın üzerine çıkacak olası taş yapıştırıcı lekesi gri renkli taş yapıştırıcılara göre daha az belirgin olur. Traverten mermer doğal taşlara dolgu yaparken taşın rengine göre, bahama bej derz dolgusu, bej renkli traverten patlatma ve dolgulu traverten döşeme veya kaplama malzemelerine uygundur. Eskitme traverten doğal taşlar için ise beyaz derz dolgusu içerisine katılacak gri dolgu ile traverten eskitme taşın rengine uygun kırık beyaz rengi yakalanabilir.

Google Etiket: Konya Doğal Taş Kaplama Ustası, Konya Doğal Taş Kaplama Uygulaması, Konya Doğal Taş Kaplama Uygulamaları, Konya Doğal Taş Kaplama İşçilik, Konya Doğal Taş Kaplam İşçilik Fiyatları, Konya En İyi Doğal Taş Kaplama Ustası, Solmaz Doğal Taş Duvan Kaplama